Kwietniki stojące metalowe

Aktywne filtry

Kwietniki są doskonałym sposobem na urozmaicenie każdego wnętrza, zarówno w domu, jak i w biurze. Obecność roślin sprawia, że przestrzeń wydaje się bardziej przytulna. Rośliny wpływają także na jakość powietrza, oczyszczając je i nawilżając. Nowoczesny kwietnik geometryczny to akcesorium, które pomoże odpowiednio udekorować pokój i wyeksponować ułożone na nim rośliny, bez ograniczania miejsca na półkach, komodach i regałach, które mogą posłużyć do ułożenia na nich innych przedmiotów codziennego użytku.

Jednocześnie kwietnik nie zajmuje zbyt wiele miejsca i świetnie prezentuje się jako główny dodatek pomieszczenia. Kwietniki stojące metalowe można ustawić na zadaszonym balkonie lub tarasie, gdzie posłużą do stworzenia uporządkowanego i miłego dla oka kącika z roślinami.

 

Co wyróżnia oferowane kwietniki?

Kwietniki, które oferuje pracownia marki 4listna koniczyna są w całości produkowane w Polsce pod okiem specjalistów, którzy w ich tworzenie wkładają całe serce. Wykonane są z wysokogatunkowego drewna, nie z płyty wiórowej czy sklejki, które są ostatnio niesamowicie powszechnie stosowanymi materiałami w produkcji mebli do domu. Żeby mogły służyć jak najdłużej, zamiast standardowych łączeń, zastosowaliśmy połączenia spawane, które nie obluzują się, ani nie uszkodzą nawet po latach utrzymywania dużych obciążeń. Oferowane produkty malujemy proszkowo tak,aby powłoka była równa i odporna na potencjalne zniszczenia lub przetarcia.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem marki i składania zamówień, a w razie potrzeby uzyskania większej ilości informacji, zapraszamy do kontaktu z pracownią.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password